Silver partner
9
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
5460
Останній візит на сайт
вчора
Професійне відношення до справи.
Великий досвід у сфері нерухомості.
Індивідуальний підхід з вигодою для клієнта.
Допомагаю власникам вигідно та швидко продати, а клієнтам - безпечно та комфортно придбати нерухомість у Києві та передмісті.
Беру на себе всі турботи, враховую Ваші побажання та терміни, проводжу аналітику ринку і визначаю найкращу ціну.
Проведу ефективні переговори у Ваших інтересах, підготую всі потрібні документи.

Продаж квартир (5)

  • THE Capital
    130 000 $
    2 241 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4К4

    1 кімната
    58 / 30 / 17 м²
    поверх 12 з 15
    2007 рік побудови
    2 дні тому
    ЧУДОВА квартира на Оболонських Липкак! ЖК Оазис. Оболонська набережна. Біля ЧУДОВОГО парку Наталка! пр-т Володимира Івасюка, 4к4. Цегляний будинок! 12 поверх. Закритий двір! Паркінг. ЯКІСНИЙ РЕМОНТ з використанням дорогоцінних матеріалів! Меблі під замовлення з натурального дерева > Корпусні меблі - ІТАЛІЯ! > На підлозі натуральний паркет! > Килими перські. > На стінах венеціанська штукатурка, тканинні шпалери, дерево. > Двері з натурального дерева. > Вікна - дерев'яний склопакет. > Підвіконня - натуральний мармур! ІДЕАЛЬНИЙ стан! Зручне ПЛАНУВАННЯ: - Передпокій - Кухня (можна як кухня-вітальня) - Простора кімната - С/в - Госп.кімната - Лоджія Сигналізація, відеонагляд, підігріви підлоги...
    Рієлтор
  • THE Capital
    410 000 $
    1 798 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4

    4 кімнати
    228 / 140 / 30 м²
    поверх 12 з 15
    2005 рік побудови
    2 дні тому
    ЕЛЕГАНТНА квартира на Оболонських Липкак! ЖК Оазис. Оболонська набережна. Біля ЧУДОВОГО парку Наталка! Проспект Володимира Івасюка, 4к4. Цегляний будинок! 12 поверх. Закритий двір! Поєднання ЯКОСТІ та КРАСИ! Для комфортного проживання успішних людей! ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ремонт ЕЛІТ- класу з використанням дорогоцінних матеріалів! > Вбудовані меблі під замовлення з натурального дерева > Корпусні меблі - ІТАЛІЯ! > На підлозі натуральний паркет! > Килими перські. > На стінах венеціанська штукатурка, тканинні шпалери, дерево. > Двері з натурального дерева. > Вікна - дерев'яний склопакет. > Підвіконня - натуральний мармур! > Кришталеві люстри. > Побутова техніка відомих світових брендів. ІДЕАЛЬНИЙ стан...
    Рієлтор
  • THE Capital
    129 900 $
    1 493 $/м²

    Харківське шосе, 182

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Відеотур Вирлиця Харківський масив ЖК Харківське шосе, 182
    3 кімнати
    87 / 50 / 20 м²
    поверх 22 з 25
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж ВИДОВОЇ трикімнатної квартири в Дарницькому районі Києва, розташованої за адресою Харківське шосе, 182, неподалік від станції метро "Вирлиця". Квартира має чудовий вид на парк Партизанської слави. Поряд ліс, озеро, парк! ІНВЕРТОР на ліфти, воду, опалення тощо. Соняні панелі на будинок! ГЕНЕРАТОР Квартира пропонує сучасний та ЯКІСНИЙ ремонт. Загальна площа становить 87м2, що забезпечує достатньо простору для комфортного життя сім’ї з дітьми. ПЛАНУВАННЯ квартири є дуже зручним та функціональним: Велика кухня-вітальня з панорамними вікнами - Спальна кімната з гардеробною та кабінетом - Дитяча кімната - 2 санвузли - Передпокій - Кладова Будинок оснащений альтернативним джерелом елек...
    Рієлтор
  • THE Capital
    229 000 $
    1 893 $/м²

    Соборності просп. (Возз'єднання), 30

    3 кімнати
    121 / 70 / 25 м²
    поверх 28 з 36
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    СУПЕРВИДОВА 4-к квартира в житловому комплексі "Київська Венеція", проспект Соборності 30, Дніпровський р-н Києва. Житловий масив Русанівка. Русанівський канал. Набережна! Розкішна квартира з якісним ремонтом! Має свою терасу! В ній є все необхідне для комфортного проживання. Є Інвертор / ГЕНЕРАТОР!!! Вода, ліфти та ін. працюють! Площа: 121 квадратних метрів. Поверх: 28 з 36. ПЛАНУВАННЯ: - Кухня-вітальня - 3 спальні, - 2 санвузли, - 2 балкони . Панорамні вікна забезпечують чудовий краєвид і дозволяють насолоджуватися яскравими видами правого берега та Комфорт-Тауну. У квартирі встановлені індивідуальні лічильники на воду, опалення та електроенергію. 4 високошвидкісних ліфти Kone. Потуж...
    Рієлтор
  • THE Capital
    469 000 $
    3 169 $/м²

    Лук'янівська пл., 21-Б

    3 кімнати
    148 / 100 / 20 м²
    поверх 3 з 6
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 3-кімнатної квартири в історичному та культурному центрі столиці - на Подолі, вул. Лук'янівська 21б. На межі Шевченківського та Подільського районів. Метро Контрактова Площа - 10 хв. пішки Клубний будинок ПРЕСТИЖНА ЛОКАЦІЯ! В квартирі виконаний якісний НОВИЙ РЕМОНТ! Площа квартири: 148,5м2 ПЛАНУВАННЯ: - Простора кухня-вітальня - Дві окремі спальні - Дві вбиральні - Гардеробна кімната Обідня зона, робоча зона. Своя окрема кладова кімната! Є СВОЄ ПАРКОМІСЦЕ в підземному паркінгу, ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ!!! Ліфт спускається в паркінг! Презентабельне парадне. У пішій доступності ст. метро Контрактова Площа, Лук'янівська, Тараса Шевченка. Житловий комплекс знаходиться в тихому зеленому місц...